کلمات کلیدی مناسب برای سئو وب سایت

طراحی وب سایت و سئو در اصفهان پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب سئو وب سایت
توسط

کلمات کلیدی مناسب برای سئو وب سایت و بهینه سازی سایت در نتایج جست و جوی گوگل

بهینه سازی موتور جستجو  (سئو ) سنگ بنای تجارت مدرن است.  ارزیابی کلمات کلیدی مناسب برای سئو وب سایت از قدم های اولیه و اساسی برای شروع سئو وب سایت است اگر شما یک فروشنده در حیطه  تجارت الکترونیک هستید ، اگر در صفحه  اولیه نتایج جستجو گوگل نباشید  ، نمی توانید نمودار افزایش مشتری خود را رشد دهید. بسیاری از مطالعات قبلاً اهمیت SEO را نشان داده اند و در اینجا چند آمار برای اثبات آن وجود دارد:

  • تقریباً 93٪ از کل ترافیک وب سایت  از موتور جستجو گوگل تامین می شود.
  • 75٪ از کاربران هرگز به صفحه دوم نتایج جست و جو نمیروند و در همان صفحه اول به هدفشان دست میابند.
  • بیش از 60٪ بازاریابان می گویند بهبود سئو و افزایش حضور در لینک های اول تا پنجم اولویت اول بازاریابی است.
  • اولین موقعیت در نتایج جستجوی گوگل در دسکتاپ ، دارای 34٪ افزایش کلیک است.

با در نظر گرفتن تمام این ارقام ، مسئله این است که  شما باید یک استراتژی سئو مناسب برای وب سایت خود ایجاد کنید ، که بدانید چگونه می توان آن را به بهترین  شکل انجام داد. در اینجا یکی از اصول  اساسی SEO برای افزایش ترافیک وب سایت یافتن کلمات کلیدی مناسب برای سئو وب سایت در طولانی مدت ارائه شده است.

بهینه سازی کلید واژه (یافتن کلمات کلیدی مناسب)

اگر SEO مجری تجارت آنلاین باشد ، کلمات کلیدی عنصر اصلی سئو هستند. برای ایجاد تأثیر بیشتر در الگوریتم های موتور جستجوی Google ، باید هر صفحه در وب سایت شما از یک استراتژی کلمات کلیدی که با دقت طراحی شده پیروی کند.

به همین دلیل برای هر صفحه به یک کلید واژه خاص نیاز دارید. در اینجا متداول ترین روش ها برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای سئو وب سایت شما آمده است:

 

طوفان مغزی : قدم اول نوشتن تمام کلمات کلیدی است که در یک لحظه به ذهن شما می آید.

google keyword planner: ابزار مناسبی در اختیار متخصصان سئو برای کلمات کلیدی است به مخاطب هدف تهیه کرد ولی به دلیل موقیعت کاربران ایرانی شاید دسترسی ممکن نباشد.

نتایج پیشنهادی گوگل : با سرچ یک کلمه در گوگل در صفحه نتایجی که به شما ارائه میدهد نیز نیز پیشنهاداتی از موردهای جست و جوی دیگر توسط کاربران را نیز به شما  را به شما نشان میدهد . که در یافتن کلمات کلیدی مناسب برای سئو وب سایت بسیار موثر است.

وب سایت های پرسش و پاسخ : سایت هایی هستند که کاربران یک سوال میپرسند و بقیه می توانند به سوالان او جواب دهند  که هر روز هزاران سؤال در این سایت ها پرسیده می شود با  دیدن سؤالات متداول می توانید به سرچ بیشتر کاربران توجه کنید .

ویکی پدیا : با توجه به اینکه سایت ویکی پدیا یک وب سایت مرجع است و در اکثر نتایج مقالات آن در لینک اول هستند پس می توانید برای عنوان ها و متا تگ و توضیحات متا از آن کمک بگیرید.

ابزار Google Analytics: ابزاری رایگان است که می توانید برای آنالیز وب سایتتان از آن استفاده کنید که در بخشی از آن میزان عبارات کلیدی مرتبط با سایت شا که بیشتر سرچ می شود را می توانید بررسی کنید.

ابزار word stream keyword: ابتدا به آدرس  wordstream.com/keywords بروید سپس با وارد کردن لینک وب ساییتان کلمات کلیدی که  به شما میدهد را بررسی کنید.


پست های توصیه شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button