چند تکنیک طراحی وب سایت

چند تکنیک طراحی وب سایت
توسط

چند تکنیک طراحی وب سایت

کارشناسان برجسته صنعت وب چند تکنیک طراحی وب سایت  اختصاصی و سفارشی را برای  ایجاد یک وب کارآمد تر  و بهتر به که  به معنای تجربه بهتر برای همه است  را این گونه بیان می کنند.

کاربران می توانند بدون نگرانی در مورد چگونگی دسترسی به اینترنت به آنچه نیاز دارند برسند. توسعه دهندگان و طراحان باید سایتهایی را ایجاد کنند که بتواند به راحتی  به روز نگه داشته شود.

وب سایتی بهتر است که کار آمد تر باشد . کارآیی در مرکز پروژه های رسانه هنر برتر  است ، خواه به شکل دستیابی ، پاسخگویی ، استراتژی محتوا یا سرعت بار صفحه باشد. از انتخاب ویژگی CSS مناسب تا سؤالات مهمی از خودتان که باعث می شود کل یک پروژه عملی شود ، بهره وری فقط سرعت بالا نیست ، بلکه بهتر شدن کارها و ارتباط خوب و همدلی بین  طراح وب و مخاطب است.

 

1.در ابتدا از خودتان در مورد انگیزه طراحی سایت سؤال کنید

برای چه کسی این کار را می کنید؟. چرا آنها به آن احتیاج دارند؟ از کجا به وب سایت مراجعه میکنند؟ از چه دستگاه هایی استفاده خواهند کرد؟ آیا با آنها صحبت کرده اید؟ اگر نه ، چه کسانی هستند؟

2.در کدهای طراحی وب سایت به عنوان یکی از چند تکنیک طراحی وب سایت خود دقت کنید

خوانندگان صفحه ، صفحه وب شما را دقیقاً همانطور که HTML نوشته شده است ، میبینند.بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را نیز انجام دهید. نوشتن HTML معنایی باعث بهبود تجربیات هر دو شده و مزایای دیگری نیز دربر می گیرد

 

3.از دسترسی افراد بیگانه به بخش ادمین سایت محافظت کنید

امروزه بسیاری از طراحان وب باید از دسترسی افرادی که قصد و نیت خوبی برای دیده شدن سایت شما ندارند و به عنوان هکر سایت شناخته می شوند جلوگیری کرد

اسناد HTML می تواند با کمترین سرعت در دسترس هرکسی و از هر دستگاهی باشد. بنابراین شما به عنوان یک طراح یا توسعه دهنده وب باید تدابیری را بیندیشید تا از دسترسی این افراد به کدهای سایتتان محافظت کند که می توانند به آن آسیب برساند. در اینجا  قدرت انتخاب  زیادی را  در طراحی وب دارید.پس عاقلانه از آن استفاده کنید.

برای تصاویر سایت ، صرف نظر از عرض هر صفحه نمایش ،از ویژگی CSS پس زمینه اندازه: Cover استفاده کنید. علاوه بر مقیاس پذیری بصری ، با استفاده از اندازه پس زمینه: cover؛  اندازه یک عنصر را در پس زمینه با توجه به درصدی از پیکسل صفحه نمایش ، خودکار می کند .

 

 4.به سرعت در مرورگر هایی مثل کروم می توانید عملکرد کدهای خود را ببینید

یک راه خوب برای طراحی ویژگی های جدید برای طراحی وب سایت اختصاصی و سفارشی  دیدن عملکرد کدها و دستیابی به آنها در مرورگر است . طراح و توسعه دهنده عنصر اصلی ویژگی جدید را با تعریف کلاس علامت گذاری میکند، و مرورگر اجازه تغییرات در css را نیز به طور آنی فراهم میکند ، یا به سرعت تمام بیت های طراحی شده را به طور همزمان برای نسخه ی نمایشی محصول نشان میدهد.

 

 5.در استایل دهی  css عرض ثابت را به درصد تبدیل کنید

یک روش ساده برای شروع انتقال یک سایت از عرض ثابت به یک قالب ریسپانسیو، با تبدیل تمام عرضهای آن به درصد در css و از بین بردن شناورها است. مثلا اگر  عرض 900 پیکسل است ، و می خواهید سه تا عکس از سه ستون بگذارید عرض را به طور تقریبی 30 درصد کنید پس ستون ها و سایر عناصر را به میزان درصد در صفحه تغییر دهید تا واحدهای پیکسلی و غیره. سپس سایت خود را به چند مورد نگاه کنید.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button