نمونه کارهای طراحی لوگوی ساینا دیزاین

 

 

بهترین شرکت طراحی لوگو

بهترین شرکت طراحی لوگو : ما در این مقاله توضیح می دهیم که چگونه رنگ ها و شکل های آرم در تصویر برند تاثیر می گذارد و موارد کاربرد روانشناسی رنگ و شکل را در طراحی لوگو نشان می دهد. طراحی لوگو قلب یک هویت نام تجاری است که شخصیت یک شرکت یا یک محصول را نشان می دهد.

طراحی آرم و لوگو

طراحان برای ایجاد لوگوی مؤثر، باید جزئی ترین اجزاء را که از آن ساخته شده اند، در نظر بگیرند و در مورد تأثیری که بر مشتریان بالقوه داشته اند، فکر کنند. مردم ممکن است متوجه نشوند، اما ذهن اغلب واکنش نشان می دهد به اشیاء بصری که بر احساسات و رفتار تاثیر می گذارد. به طور خلاصه، هر رنگ و شکل، تمایل دارد که با معنای خود درک شود، بنابراین زمانی که ما به یک شیء بصری نگاه می کنیم، مغز ما پیام خاصی را دریافت می کند و بر اساس آنچه ما می بینیم واکنش نشان می دهد.

بهترین شرکت طراحی لوگوما و همکاران

یک آژانس خلاق با اشتیاق برای طراحی لوگو

ساینا دیزاین متخصص حرفه ای طراحی آرم و لوگو

طراحی لوگو

رنگ ها یک عامل حیاتی هستند نه تنها ظاهر بصری محصولات بلکه در شناخت نام تجاری موثرند. به همین دلیل موفقیت استراتژی برند بستگی زیادی به رنگ انتخاب شده برای طراحی لوگو دارد. انتخاب رنگ نباید بر اساس معنی مشترک باشد. ادراک بصری برای افراد کاملا فردی است به طوری که ممکن است اثرات رنگ به دلیل عوامل مانند سن، فرهنگ و جنسیت متفاوت باشد.

بهترین شرکت طراحی لوگو

همان طور که در مقاله خود به روانشناسي اشکال اشاره شده است، تمام اشیاء بصری را می توان از لحاظ شکل تحلیل کرد. مردم همیشه متوجه نیستند که چهره ها و اشکال آنها را احاطه کرده اند و هنوز هم تاثیر زیادی بر آگاهی و رفتار ما دارند. سالها تحقیق و آزمایش به متخصصان کمک کرده است تا تعریف کنند که چه معنایی هر شکل به طور معمول به ارمغان می آورد و چگونه می تواند بر ادراک انسان تاثیر بگذارد. هر آرم دارای معنایی است که به آن اختصاص داده شده است و بهتر است از شکل مناسب برای آرم خود استفاده کنید بیایید نگاه دقیقتری بیندازیم:

انواع اشکال:

شکل های هندسی:

این شکل ها دارای هندسه قابل تشخیص هستند. اشکال پایه مانند مربع، مثلث، خطوط مستقیم و غیره، تحت شکل های هندسی قرار می گیرند.

اشکال طبیعی :

همان طور که از نام آن پیداست، شکل متعلق به طبیعت است. این اشکال نشان دهنده چیزهایی است که در محیط طبیعی وجود دارد. به عنوان مثال: گل، درخت، ابر، زمین، ستاره و غیره است.

بهترین شرکت طراحی لوگو

شکل های خلاقانه:

این اشکال شکل واقعی نیستند. آن ها از شکل های ارگانیک مشتق شده اند. اشکال چکیده معمولا شکل یا ترکیبی از اشکال دیگر تلقی می شود. به عنوان مثال برای چهره انسان ها یا شکلv برای یک پرنده است.
ساینا دیزاین از بهترین شرکت تبلیغاتی و بهترین شرکت طراحی لوگو  است که توسط حرفه ای ترین طراحان انجام می دهد و شما می توانید لوگو دلخواهتان را به ما سفارش دهید تا برایتان طراحی کنیم. شرکت های طراحی آرم و لوگو، بهترین شرکت طراحی آرم و لوگو در اصفهان،  طراحی لوگو در اصفهان، معرفی شرکت های طراحی لوگو در اصفهان، معرفی شرکت های طراحی لوگو، طراحی لوگو در اصفهان

نمونه کارهای ما را می توانید در قسمت طراحی لوگو مشاهده کنید:

بهترین شرکت طراحی لوگو
بهترین شرکت طراحی لوگو


مراحله طراحی لوگو

مراحله طراحی لوگو با ساینا دیزاین


مرحله چهارم تایید از مشتری

در این مرحله تایید نهایی از مشتری گرفته میشود و لوگو تحویل داده می شود.


مرحله سوم اجرای طرح

در این مرحله ایده های خلاقانه اجرا میشوند و به مشتری تحویل داده می شوند


مرحله دوم ایده پردازی

در این مرحله اتودهای خلاقانه ای طراحی می شود براساس فرم تکمیل شده توسط شما


مرحله اول تکمیل فرم لوگو

در این فرم شما مواردی که برای طراحی لوگو نیاز است را تکمیل می کنید.مزایای طراحی لوگوی حرفه ای

25%
به یادماندی برای مشتری
25%
طول عمر بیشتر لوگو
25%
منحصر به فرد
25%
معرف کسب و کار شما


چه چیز مامتفاوت است؟

سفارش طراحی لوگو به ساینا دیزاین چه تفاوت دارد


تیم خلاق

تیم ما دارای طراحان خلاق و متخصص است با روحیه کار تیمی

مشتری مداری

مشتری مداری و درک مشتری از اصول کسب و کار ما است.

ارائه خدمات

ارائه خدمات مناسب طراحی به مشتری برای کسب رضایت بیشتر


بهترین شرکت طراحی لوگو


انواع طراحی آرم و لوگو


سفارش طراحی لوگو

لوگوی کسب و کار خود را به ساینا دیزاین سفارش دهید.

نمونه کارهای طراحی لوگو ساینا دیزاین